cur-obraznic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mi e dor de tine

In jos

Mi e dor de tine Empty Mi e dor de tine

Mesaj Scris de Alexandra Mier Sept 29, 2021 8:33 am

iubireeee mi e tare dor de tineee
Nu mi vine sa cred ca maine se implineste abia o saptamana de cand nu ne am mai vazut :/// simt ca deja a trecut o vesnicie si tanjesc dupa o imbratisare de a ta ://
Imi e asa de dor sa stam in patut si sa ne comportam ca doi copii... imi lipsești mult Sad
Sper ca ai observat ca am fost fata cuminte si am stat mai mult in camera.. singurele dati in care am iesit a fost cu fetele sau singura.. rar am luat contact cu vreun baiat si chiar daca am luat a fost cu un motiv anume
Incerc sa fac totul astfel incat sa impac pe toata lumea.. sa ma simt si eu bine, sa nu te dezamagesc pe tine, sa am cateva persoane cu care sa stau sa mai vorbesc si totul sa fie bine Smile
Ma simt putin prost ca nu te vad asa implicat mereu in conversatia cu mine si nu prea vorbesti cu mine dar sunt obișnuită... insa mi ar fi placut sa vorbim mai mult.. sa stam sa vorbim pe camera si sa ne povestim mai multe.. dar sper sa nu afecteze asta cu nimic :/
Tot ce voiam sa zic e ca te iubesc mult mult de tot si imi lipsesti foarte mult... plang in fiecare seara dar incerc sa ma opresc cat de repede pentru ca mereu mi ai spus ca sunt vikinga si nu am voie sa plang Smile) I love you
Te iubesc enorm bebe
Pupici muuuulti
Alexandra
Alexandra
Mama
Mama

Mesaje : 8
Data de inscriere : 08/11/2020

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum